Jakie Strony Robimy

Jakie Strony i Sklepy Internetowe Robimy.

Strony www które robimy budujemy zwykle na silniku WordPress, gdyż jest to po prostu najlepszy obecnie skrypt do tworzenia stron dla firm oraz firm połączonych z blogiem firmowym i sklepem www. Wdrążamy również strony na innych silnikach, wedle życzenia klienta.

Wszystkie nasze strony które tworzymy są responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych. Po za tym strony które wykonujemy są zoptymalizowane pod kątem SEO, czyli przygotowane do pozycjonowania. Warto na to zwrócić uwagę gdyż wiele firm nie robi tego wcale lub też pobiera za to dodatkową opłatę.

Dla każdej z wykonanych stron wdrążamy certyfikat SSL, czyli domena jest pod https://. Nie pobieramy za to żadnej dodatkowej opłaty. Uważamy że jeśli się czegoś podejmujemy to należy to wykonać w najwyższych standardach, a strony pod https:// to już dzisiaj niemal że standard.

Robimy również strony w języku angielskim i niemieckim (nie są one robione translatorem). W naszej ekipie są dwie osoby biegle władające tymi językami. Nie wymagamy podpisania umowy. Robimy stronę a dopiero po zobaczeniu jej godzisz się za nią zapłacić.

jakie, strony, sklepy, www, tworzymy, projektujemy, Brzeg, Namysłów, Opole, Oława