Jakie Strony Robimy

Nowoczesne Strony www i Sklepy Internetowe

Strony www, które robimy, budujemy zwykle na silniku WordPress, gdyż jest to po prostu najlepszy obecnie skrypt do tworzenia stron dla firm oraz firm połączonych z blogiem firmowym i sklepem www. Wdrążamy również strony na innych silnikach, wedle życzenia klienta.

Wszystkie nasze strony, które tworzymy, są responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych. Po za tym strony, które wykonujemy, są zoptymalizowane pod kątem SEO, czyli przygotowane do pozycjonowania. Warto na to zwrócić uwagę, gdyż wiele firm nie robi tego wcale lub też pobiera za to dodatkową opłatę.

Dla każdej z wykonanych stron wdrążamy certyfikat SSL, czyli domena jest pod https://. Nie pobieramy za to żadnej dodatkowej opłaty. Uważamy, że jeśli się czegoś podejmujemy, to należy to wykonać w najwyższych standardach, a strony pod https:// to już dzisiaj niemalże standard.

Robimy również strony w języku angielskim i niemieckim (nie są one robione translatorem). W naszej ekipie są dwie osoby biegle władające tymi językami. Nie wymagamy podpisania umowy. Robimy stronę a dopiero po zobaczeniu jej godzisz się za nią zapłacić.

Przykładowo Wykonane Strony www

wasowiczabogados.comhttps://wasowiczabogados.com

kancelariaopole.comhttps://kancelariaopole.com

bmwserwis.comhttps://bmwserwis.com

Robimy szybkie i lekkie strony www dostosowane do urządzeń mobilnych, które są idealną wizytówką dla twojej firmy oraz dobrym nośnikiem informacyjnym dla Twoich potencjalnych klientów. Boty Google również bardziej lubią szybko otwierające się strony z przyjaznym, czytelnym interfejsem dla użytkowników. Takie strony są lepiej oceniane przez google, a co za tym idzie, mają lepsze pozycje w wyszukiwarce. Jeśli więc podoba Ci się nasz styl, Zapraszamy do współpracy.

jakie, strony, sklepy, www, tworzymy, projektujemy, Brzeg, Namysłów, Opole, Oława


Copyright © 2002-2021 MAXwww.pl - Tworzenie Stron www od A do Z + Opieka Nad Stworzonymi Stronami.